Přihlášení

 

Kontaktujte nás

Sjednat půjčku, prodej, nákup... Kontaktujte nás

 

Nákupní košík

Počet položek: 0
Celkem: 0.00,- Kč

 

Nejprodávanější

Nejžádanější zboží - Elektro, knihy, oleje, auta, reality

Skladové vozy

Pojištění skladových vozidel autobazaru (auto dealera) za 3,30 Kč na den, 1200 Kč za rok ...>>více<<

Cena 1 200,-

Pojištění odpovědnosti dopravce

Pojištění odpovědnosti silničního dopravce na jedno vozidlo, pojistná částka 500 000 Kč, spoluúčast 10 %, min. 10 000 Kč, ...>>více<<

Cena 3 500,-

Povinné ručení veterán

Povinné ručení veteránů za řoční pojistné 346 Kč ...>>více<<

Cena 346,-

 

Pojištění pro firmy / Pojištění pro firmy / Pojištění pro majitele a jedatele firem / Pojištění majetku a odpovědnosti občanů / Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání

Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání

Pojištění je určeno pro zaměstnance. Uzavírá se pro případ, že zaměstnanec při plnění svých úkolů zaměstnavateli způsobí škodu a ten po něm požaduje náhradu. Několik příkladů: řidič natankuje do služebního vozu naftu místo benzínu a poškodí tak motor, instalatér upustí a rozbije umyvadlo, pracovnice banky splete čísla účtů a způsobí klientovi škodu, kterou musí banka zaplatit. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při výkonu povolání Vám zaručí, že neúmyslná chyba pro Vás nebude mít dalekosáhlé důsledky.

Vlastnosti pojištění

Limity pojistného plnění

Zvolit si můžete limit od 50 000 Kč do 500.000 Kč a nebo vyšší individuálně stanovený limit. Při volbě limitu zohledněte fakt, že zaměstnavatel podle zákoníku práce smí požadovat po zaměstnanci jako náhradu škody vyplývající z obecné odpovědnosti částku odpovídající až čtyřapůlnásobku průměrné měsíční mzdy (např. při mzdě 18 000 Kč tak může zaměstnavatel požadovat až 81 000 Kč).

Spoluúčast

Můžete zvolit právě takovou spoluúčast, jaká Vám nejlépe vyhovuje:

  • 10 %
  • 20 %
  • 30%
  • Individuální

Kombinací výše limitu a spoluúčasti si můžete složit pojištění, které bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a nárokům Vaší profese.

Rozsah pojistné ochrany

Pojištění se vztahuje na škodu na movitých věcech svěřených nebo užívaných k výkonu práce. Dále si můžete vybrat, zda chcete do pojištění zahrnout i odpovědnost za škody způsobené v souvislosti s řízením dopravního prostředku zaměstnavatele nebo ne. Pojištění pokrývá i škody vzniklé mimo území České republiky (plnění je nicméně vždy vyplaceno v českých korunách).

Kolektivní pojištění

Pojištění mohou uzavřít i kolektivy. Firma tak například pojistí za výhodných podmínek své zaměstnance. 

Jak pokračovat?