Přihlášení

 

Kontaktujte nás

Sjednat půjčku, prodej, nákup... Kontaktujte nás

 

Nákupní košík

Počet položek: 0
Celkem: 0.00,- Kč

 

Nejprodávanější

Nejžádanější zboží - Elektro, knihy, oleje, auta, reality

Skladové vozy

Pojištění skladových vozidel autobazaru (auto dealera) za 3,30 Kč na den, 1200 Kč za rok ...>>více<<

Cena 1 200,-

Pojištění odpovědnosti dopravce

Pojištění odpovědnosti silničního dopravce na jedno vozidlo, pojistná částka 500 000 Kč, spoluúčast 10 %, min. 10 000 Kč, ...>>více<<

Cena 3 500,-

Povinné ručení veterán

Povinné ručení veteránů za řoční pojistné 346 Kč ...>>více<<

Cena 346,-

 

Pojištění pro firmy / Pojištění pro firmy / Pojištění pro podnikatele

Pojištění pro podnikatele

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI
Pojištění je určeno pro podnikatele, právnické osoby, obce, pojištění odpovědnosti je pak určeno pro podnikatele a právnické osoby s příjmy do 2 mld. Kč a max. limitem plnění 50 mil. Kč. Pojištění je možné sestavit na míru a s ohledem na požadavky konkrétního klienta.

POJIŠTĚNÍ MAJETKU
Pojištění majetku a odpovědnosti nabízí širokou škálu krytí při velkých i malých pohromách způsobených živly i lidskou nerozvážností


ODPOVĚDNOST ZAMĚSTNANCE PŘI VÝKONU POVOLÁNÍ
Pojištění se vztahuje na situace, kdy zaměstnanec způsobí svému zaměstnavateli škodu při plnění pracovních povinností, např. poškodí služební počítač, telefon, nabourá služební auto nebo způsobí škodu pracovním strojem.


FLOTILOVÉ POJIŠTĚNÍ SOUBORU VOZIDEL

Povinné ručení vás spolehlivě ochrání před finanční újmou způsobenou zaviněním škody při autmobilovém provozu. Havarijní pojištění minimalizuje dopad poškození, zničení nebo odcizení vozu, ať už jste viníkem nehody nebo poškozeným.

POJIŠTĚNÍ MOTOROVÝCH VOZIDEL
Povinné ručení vás spolehlivě ochrání před finanční újmou způsobenou zaviněním škody při automobilovém provozu. Havarijní pojištění minimalizujte dopad poškození, zničení nebo odcizení vozu. Ať už jste viníkem nehody nebo poškozeným.

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI DOPRAVCE
Podstatou tohoto pojištění je pomoci vám v případech, kdy jste jako silniční dopravce povinni nahradit škodu vzniklou na přepravované hmotné věci.

POJIŠTĚNÍ PRO DROBNÉ PODNIKATELE
Pojištění majetku a odpovědnosti je ideálním produktem pro provozovatele obchodu, restaurace či penzionu, živnostníky nebo jiné drobné podnikatele. Nabízí ideální kombinaci širokého krytí rizik a příznivé ceny pro podnikatele s příjmy do 15 mil. Kč a hodnotou majetku do 30 mil. Kč.

BYTOVÉ DOMY
Komplexní pojištění bytových domů pro SVJ, družstva nebo vlastníky. Kryje majetková i odpovědnostní rizika spojená s provozem bytového domu, včetně pojištění odpovědnosti výboru SVJ nebo představenstva družstva.

ZÁSILKY
Pojištění přepravy zásilek (zbožové pojištění). Zásilky přepravované obvyklými dopravními prostředky z místa odeslání do místa určení. Majetkové pojištění, které kryje věcné škody na přepravované zásilce v důsledku její ztráty, poškození či zničení.

POJIŠTĚNÍ D&O
Předmětem D&O pojištění je krytí osobní odpovědnosti za vzniklou finanční škodu, kterou při výkonu své funkce způsobí členové statutárních a dozorčích orgánů společnosti.