Přihlášení

 

Kontaktujte nás

Sjednat půjčku, prodej, nákup... Kontaktujte nás

 

Nákupní košík

Počet položek: 0
Celkem: 0.00,- Kč

 

Nejprodávanější

Nejžádanější zboží - Elektro, knihy, oleje, auta, reality

Skladové vozy

Pojištění skladových vozidel autobazaru (auto dealera) za 3,30 Kč na den, 1200 Kč za rok ...>>více<<

Cena 1 200,-

Pojištění odpovědnosti dopravce

Pojištění odpovědnosti silničního dopravce na jedno vozidlo, pojistná částka 500 000 Kč, spoluúčast 10 %, min. 10 000 Kč, ...>>více<<

Cena 3 500,-

Povinné ručení veterán

Povinné ručení veteránů za řoční pojistné 346 Kč ...>>více<<

Cena 346,-

 

Pojištění pro firmy / Pojištění pro firmy / Pojištění pro majitele a jedatele firem / Pojištění majetku a odpovědnosti občanů / Pojištění zařízení rekreačního objektu

Pojištění rekreační domácnosti

Rodinný domek, chata či chalupa není jen nemovitost. Jsou to také movité věci, které tvoří součást zařízení rekreačního objektu. Když člověku náhlá nepředvídatelná událost, přírodní živel nebo nezvaný host připraví nepříjemné překvapení, finanční rezerva na znovupořízení, rekonstrukci či opravu zničeného nebo odcizeného majetku přijde vhod.

Kompletní pojištění

Pojištěním je rozumné chránit nejen rekreační „stavbu", ale také její vybavení. Při sjednávání pojištění nezapomeňte na elektroniku a optické přístroje (fotoaparáty apod.), na umělecké a historické předměty a další cennosti.

Široký rozsah rizik

Pojištění zařízení rekreačního objektu pokrývá široký rozsah pojistných nebezpečí.

V jedné smlově

Svá pojištění majetku a odpovědnosti budete mít v jedné smlouvě, pod jedním číslem po celou dobu trvání pojištění. Podle svých měnících se potřeb můžete kdykoliv rozšířit počet sjednaných pojištění. Platit budete pouze jedno pojistné, které lze rozdělit na splátky. V průběhu trvání můžete provádět změny dílčích pojištění (změna pojistné částky či spoluúčasti aj.). S každou změnou obdržíte nový přehled o stavu svých pojištění.

Jak pokračovat?